Search
Close this search box.

‘Çocuklarınızı istismar yuvasından uzak tutun’

9 Ekim 2022

Almanya’nın başkentinde Berlin Eşcinsel Danışmanlığı, kreş açmaya hazırlanıyor. Müdür Marcelde Groot, “Çocuklara daha küçük yaşta eşcinsel yaşamı anlatacağız” açıklaması yaptı. Skandal bununla da sınırlı değil. Kreşi açacak olan şirketin yönetiminde çocuk istismarını savunan Sosyolog Rüdiger Lautmann da yer alıyor. Lautmann, 14 yaş altı çocuklarla cinsel ilişkinin suç kapsamından çıkarılmasını savunmuştu.

Konu ile ilgili, Avrupa Öncü Kadın Temsilcimiz Gülseren Küçükkale’nin Aydınlık Avrupa’da yer alan demecini sizlere sunuyoruz.

LGBT ideolojisinin tüm dünyaya dayatılmasının sonuçlarını her gün başka bir şekilde görüyor, yaşıyoruz. Emir bebeğin eşcinsel çifte verilmesi konusu daha hâlâ gündemdeyken, bu sefer de Almanya’nın başkentinde Berlin’de eşcinsel kreş skandalı ortaya çıktı. Emperyalizm şimdiye kadar çarkını yetişkinler üzerinden çeviriyordu. Ne yazık ki artık o kanlı, kirli ellerini kundaktaki çocuklarımıza kadar uzatıyor. Devlet eli ile eşcinsel evlilikler yasal kabul ediliyor; devlet eli ile kendi cinsiyetinin bile farkında olmayan bir bebek “aile” diyerek eşcinsellere veriliyor; devlet eli ile pedofillere kreş açtırılıyor; devlet eli ile okul ve okul öncesi çocuklara eşcinsellik ders olarak verilip öğretiliyor. Biz Avrupa’da yaşayan Türkler çocuklarımız kendi öz kimliklerini bilerek yaşasınlar, asimile olmasınlar diye çabalarken şimdi de toplumun altyapısını dinamitleyen, aile yapısını çökerten yeni saldırılarla karşılaşıyoruz. Özelikle okul öncesi çağındaki çocukların cinsiyet ile ilgili sorularına bedensel ve zihinsel gelişmeleri doğrultusunda anlayabilecekleri cevaplar vermenin ne kadar zor olduğunu bütün anne babalar olarak biliyor . Doğal olanı açıklamak bile zorken “cinsiyet tercihleri” adıyla dayatılan eşcinsellik çocuklarımıza onların zihinlerini bulandırmadan nasıl açıklayacağız? Taşıyıcı şirketin yönetiminde yer alan pedofili şahıs ayrıca bir örnek. Cinsel tercih savunmasıyla LGBT ideolojisinin çocuk istismarını meşrulaştırma çabası bir kez daha gözler önüne seriliyor. Çocuklarımızı cinsel istismara hazırlayan , bunu toplumun “olağanı şeklini getirmeye çalışan , yöneticilerinin pedofililerden oluştuğu eşcinsel kreşler asla kabul edilemez. Aygül Küçükbıyık’ın bebeği Emir’in eşcinsel çiftten geri alınması, kararlı mücadelenin başarılı olabileceğini ortaya koyuyor. Öncü Kadın Avrupa Temsilciliği olarak bütün ebeveynleri çocuklarını bu istismar yuvasından uzak tutmaya çağırıyoruz.

Paylaş
Tweetle
Gönder